1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Педесет нијанси сивило (Fifty shades of grey)[2015]

Дискусија во 'Канта' започната од only44you, 19 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. only44you

  only44you Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  2.475
  Допаѓања:
  4.783
  Пол:
  Женски
  Народе, дај кажете нешто за филмов и ме интересира дали ке има продолжение т.е втор дел?

  П.С - Инаку ме воодушеви и филмот и глумецот и глумицата...мислам на главните улоги Дакота и Џејмс...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.698
  Допаѓања:
  65.016
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.