Педијатар

Дискусија во 'Бебе' започната од lina-kalina, 22 август 2015.

 1. mami blue

  mami blue Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  21.972
  Пол:
  Женски
  Neuromedika, Dr.Julija
  Rabotat i so plavi kartoni
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Milla989

  Milla989 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2010
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  257
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира некој добар педијатар да ми препорачате. Без разлика дали е маж или жена.
   
 3. Dollyy

  Dollyy Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2016
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Ima li nekoja sto ne e zadovolna od kaj Paskalov ili jas sum prva? :)
   
 4. ane-sk

  ane-sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2011
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  670
  Majka,sto si tolku nezadovolna..prvpat da cujam nekoj da kaze deka e nezadovolen od tamu.Eve jas sum prezadovolna,dvete deca mi se tamu,od bebinja.
   
  На DigY и joy1 им се допаѓа ова.
 5. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.185
  Допаѓања:
  65.442
  Пол:
  Женски
  Jas :D Jas Viktor povekje si go baram koga odam tamu, povekje zbori i POGLASNO nekako povekje vnimanie ni obrnuva... :D
   
  На Dollyy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Stasija

  Stasija Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2015
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  1.261
  Пол:
  Женски
  Kaj koj ortoped odite? I od koja vozrast?
   
 7. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.770
  Допаѓања:
  255.827
  Пол:
  Женски
  Видоевски
  Од 2 месечна возраст почнав
   
 8. danichap

  danichap Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  13.629
  Допаѓања:
  232.860
  Која болница е он?
  Колку унапред се закажува кај него?
   
 9. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.770
  Допаѓања:
  255.827
  Пол:
  Женски
  Дани приватен е
  Ке ти пишам бр во лп
  Кај него често им мн гужва,подобро е порано да си закажеш
   
  На MilaP и danichap им се допаѓа ова.
 10. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  20.676
  Пол:
  Женски
  Дани не можам да ти пишам лп. Пиши ми.
   
  На danichap му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Верче4

  Верче4 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  4.310
  Пол:
  Женски
  Мамички добар педијатар да препорачате во Битола?
   
 12. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.053
  Допаѓања:
  1.353
  Добар педијатар во општина Карпош што работи со плави картони?
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.053
  Допаѓања:
  1.353
  Искуство со др-Моника од Промедика?
   
 14. macunka

  macunka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Искуство со Драгана Емел Марковска ?
   
 15. Miss.Sweet

  Miss.Sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2011
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  4.331
  Јас го носам синко кај неа и презадоволна сум. Ми се допаѓа пристапот, тоа што се закажува и не се чека. Има склучено договор со фондот а и си имаат приватна лабораторија па наместо да чекам редици на државно за крвна слика за малиот или мене си правам кај нив. Исто и брис од нос и грло му има земано кога беше помал и они си ги носат а цената е иста ко на државно. Достапна ми е на телефон 24/7 а и по потреба отворила ординација и за викенд.
   
  На Stasija, joy1, macunka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. macunka

  macunka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да почнам да ја носам ќеркичката кај неа,зошто од Букурешт ич не сум задоволна
   
 17. MissDior

  MissDior Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2011
  Пораки:
  1.013
  Допаѓања:
  8.681
  каде има ординација оваа докторка?
   
 18. eleni27

  eleni27 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2011
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  8.160
  Пол:
  Женски
  Она работи со др.Ложанковски, и јас имам слушнато се најдобро за неа, ама мојот педијатар ќе го сменам кога ќе отиде во пензија (сигурно ќе биде тоа др. Драгана). Ординацијата е карши гимназијата Јосип Броз Тито во центар, позади дом на градежници.
   
  На LadyC, macunka, Miss.Sweet и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Stasija

  Stasija Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2015
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  1.261
  Пол:
  Женски
  I jas go nosam sin mi kaj nea, prezadovolna sum. Dostapna e 24/7,preljubezna, odlicen pristap i sve ubavo objasnuva i obrazlozuva.
   
  На LadyC, joy1, Miss.Sweet и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.053
  Допаѓања:
  1.353
  Закажав как д-р Весна-Ортомедика. Некој што веќе бил кај неа да сподели било што :)