Педијатар

Дискусија во 'Бебе' започната од lina-kalina, 22 август 2015.

 1. Верче4

  Верче4 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  4.310
  Пол:
  Женски
  Искуство некој со доктор Христовска во карпош, Битола?
   
 2. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  3.526
  Допаѓања:
  7.063
  Пол:
  Женски
  So dr Svetlana Zotovska vo poliklinika gjorce iskustvo nekoj?
   
 3. alisijad

  alisijad Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  3.305
  Допаѓања:
  6.730
  Пол:
  Женски
  Кoлку јa нaплaќaaт крвнaтa сликa и брисевите?
  Ние зaкaжaвме зa нaреднa неделa дa јa пишеме зa мaтичнa, aмa не знaев декa зимaaт брисеви, чим тaкa супер бaш требa дa прaвиме oд нoсетo, a мислев мaлoвo aдриaлaб дa гo нoсaм.
   
 4. Miss.Sweet

  Miss.Sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2011
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  4.331
  Не ми текнува цена на брисеви а кс без CRP е 150 ден, со CRP е 450
   
  На alisijad му/ѝ се допаѓа ова.
 5. alisijad

  alisijad Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  3.305
  Допаѓања:
  6.730
  Пол:
  Женски
  Спoред цениве привaтнo oди кс, јaс мислев сo фoндoт и лaбoрaтoријaтa им имa дoгoвoр. :)
   
 6. Miss.Sweet

  Miss.Sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2011
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  4.331
  Да да приватно оди кс. Но ако сакаш може и упат за државно да ти дадат. Јас кај нив правам да не чекам гужви и се одеднаш да завршам. После ми праќаат резултати на мејл.
   
  На alisijad му/ѝ се допаѓа ова.
 7. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  3.308
  Допаѓања:
  56.211
  Nie sme kaj nea,fina zenai pristapna za prasanja i pregled.Ne cekame mnogu deka bebencata kaj sestrata gi pregleduva,dodeka go izmeri sestrata bebceto i za edno 5 min.ide dr.za pregled.E sega eve za dohrana za malava sto mi dava soveti mnogu feminki vikaat deka ne treba taka i deka ne se poklopuvaat po tie tabeli za dohrana.
   
  На TheSecret му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ikame

  ikame Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  363
  Пол:
  Женски
  И ние сме кај нејзе од кога е родема значи 4 год.не би ја менувала за ниеден друг педијатар мпментално живеам во друг град и сеуште ми е матична
  Се ќе ти објасни како што треба и доликува ,а за воведување на нова храна јас ги следев нејзините имструкции
   
  На TheSecret, Santaa и flower30 им се допаѓа ова.
 9. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  3.526
  Допаѓања:
  7.063
  Пол:
  Женски
  Bevme nie kaj nea, on mi izgleda vaka ko za prv pat ama epten zbori mn e brza neostava vreme da prasas nesto
   
 10. flower30

  flower30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 април 2014
  Пораки:
  3.308
  Допаѓања:
  56.211
  E da brzo zbori ama jas ja cekam da kaze i si prasam posle,samo sto odam so 10 prasanja i 3-4 zaboravam da prasam:D:D
  Ostaj ja neka go pregleda bebeto i posle prasaj si.jas za zivi smei deka pocnav mn.slaba memorija da imam i prviot pat na livce imav pisano so da ja prasam:D:D:^)ama ne stasav da go izvadam oti ona non stop zborese:):)
   
  На TheSecret и LadyC им се допаѓа ова.
 11. M.Alan

  M.Alan Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  162
  Може број и адреса во ЛП?
   
 12. Zoci <3

  Zoci <3 Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2016
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Majki kaj i da e treba da se porodam, pa moze li da mi preporacate nekoj dobar Pedijatar, Tie sto ste od Skopje vo okolina na Aerodrom i Novo Lisice, nemozam da najdam tema za ova? Kaj gi nosite vie vasite bebuski?
   
 13. Верче4

  Верче4 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2015
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  4.310
  Пол:
  Женски
  Mamicki koj e podobar pedijatar vo plodnost Olgica ili Anica? Imate iskustvo?
   
 14. ubavka1

  ubavka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2013
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  412
  Со Аница немам искуство и не ја ни познавам а со Олгица и со Маргарита имам и можам да ти кажам дека и двете се супер.
   
  На Верче4 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  3.526
  Допаѓања:
  7.063
  Пол:
  Женски
  Mami preporacajte dobar pedijatar vo gjorce sakam da ja smenam maticnava. Nemozam da gi izbirisam smajlovcive:D:D:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 16. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.829
  Допаѓања:
  18.522
  Пол:
  Женски
  Koja ti e maticna sega?
   
 17. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.616
  Допаѓања:
  34.752
  Jas kade sto go nosam krvta ja nosat vo Avicena a ne se naplaka. e sega za crp i brisevi ne sum informirana ne sme pravele
   
 18. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  3.526
  Допаѓања:
  7.063
  Пол:
  Женски
  ZOtovska
   
 19. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.035
  Допаѓања:
  13.450
  Пол:
  Женски
  Најде ли педијатар во наведената околина?
   
 20. Sonja 55

  Sonja 55 Нов член

  Се зачлени на:
  9 декември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ve molam preporaka za pedijatar vo novo lisice ili aerodrom ?