1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пенетрантно и Магнетно испитување

Дискусија во 'Барање работа' започната од Marijan88, 24 април 2018.

 1. Marijan88

  Marijan88 Нов член

  Се зачлени на:
  17 април 2018
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Дали некој бил на тестирање за нешто вакво или доколку има некоја информациа може да пише тука :)