Пензионирање на 30 години

Дискусија во 'На работното место' започната од Digitally, 16 февруари 2018.

 1. Digitally

  Digitally Нов член

  Се зачлени на:
  2 април 2017
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Што мислите за овој начин на пенизионирање на млади години?
   
  На kathy es и Alex.T им се допаѓа ова.