1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Периодот по породувањето

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 7 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Полека полека,веќе на врата се доста феминки кои уште малку ќе им дојде Д денот.А има и доста искусни мамички, па ајде да ве чуеме.
  Каков ви беше периодот по породувањето?Имавте ли некои позначителни проблеми? Се снаоѓавте ли лесно? Како беа болките по породувањето,колку брзо закрепнавте,раната...? Адаптација....и се друго.
   
 2. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  Леле Сноу што би ние без тебе? А да разгледаше малку по форумов ќе видеше дека има вакви слични две теми.И зарем мислиш дека е паметно некој да ти одговори на прашањава? Јас само ќе ти кажам дека некои прашања едноставо не заслужуваат одговор !!!
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  барав не најдов, а и да има....не е прва дупла тема.
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.504
  Допаѓања:
  195.484
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.