Перници за трудници

Дискусија во 'Бременост' започната од Stasija, 25 декември 2015.

 1. eta

  eta Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  1.301
  Допаѓања:
  3.649
  Пол:
  Женски
  Исто и мојата е од pillows lala, перницата е добра, до мене е изгледа :D
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 2. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  5.301
  Допаѓања:
  67.665
  Пол:
  Женски
  Зависи колкава си? (Кој месец)
  Обично таму 8ми и 9ти бар ја како кран се осеќав и само мм можеше да ме дигне. Колкови ме убија и не ми беше никако удобно.
  Сега сум 5ипол месеци.
   
  На eta му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Milkiway

  Milkiway Активен член

  Се зачлени на:
  1 април 2020
  Пораки:
  343
  Допаѓања:
  454
  Нарачувал ли некој скоро од Сомниа? Пробувам да платам неуспешно ѕвонам никој не ми се јавува (facepalm)
   
 4. eli.karameli

  eli.karameli Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  1.180
  Што е разлика мему Лала и пернициве од Сомниа? 2 саати се местам со 15 перници на креветов, никако положба да фатам.