Перници за трудници

Дискусија во 'Бременост' започната од Stasija, 25 декември 2015.

 1. Milkiway

  Milkiway Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2020
  Пораки:
  2.919
  Допаѓања:
  5.736
  Барам низ моб немам да дојдам дома и ќе ти пуштам во меѓувреме ако не пушти некоја
   
  На jarec6 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Selina Ina

  Selina Ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo, sakam da te zamolam da mi kazes od kade ja kupi pernicata.