1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна,дел од песна која ви ги опишува ....

Дискусија во 'Канта' започната од ocila, 11 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Значи самиот наслов кажува Песна или дел од песна која што ви ги опишува ...моменталните чуства или пак денот,месецот,годинита.......

  Ако е дупла не видов се извинувам :bow: :bow: :bow:
   
 2. vesni4kaxd

  vesni4kaxd Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  43
 3. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.722
  Допаѓања:
  22.313
  Пол:
  Женски
 4. AnjaLazanja

  AnjaLazanja Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  34
  Значи не гледам турски серии ноооо кога и да ја слушнам песната од Иффет како да се пронаѓаммм во секој момент од овој шугав период !
   
 5. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Се што сакам да кажам моментално е во песнава

  You should tell me whats buggin you
  And Imma tell ya bout me
  Make a wish and tell me your deepest thoughts
  And Imma make it easy

  Emotions running wild
  I could feel it when I'm next to you,
  Something's on ya mind
  You wanna stay but wont tell me,
  its about ya secrecy
  So what are you tryna hide?
  I know what the look means
  You hold my hand so tightly,
  Whenever we say goodbye
  Standing by the door,
  I could tell you can't take no more
  Blow your secret open wide....


  http://www.youtube.com/watch?v=_wz995KzMLc
   
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.152
  Допаѓања:
  22.908
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.