1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна за душа

Дискусија во 'Музика' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  164
  Kazete nekoja pesna sto bas vi lezi na dusa , si ja sakate , ednostavno se prepoznavte vo nea....

  http://www.youtube.com/watch?v=3MkrtwwEs3A

  jas bas ja sakam ovaa :D An addict for your love
  I was a stray boy
  And you was my best toy
  Found it easy to annoy you... :roll:
   
 2. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  На unlucky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. GlamourouS

  GlamourouS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  32
  Uff...Prekrasen izbor!!
  Ajde jas kje ti kazham nekolku shto gi sakam otsekogash:
  Here without you - 3 doors down
  Always -Jovi
  Shakira - She wolf
  You give love a bad name - Jovi
  i sega se prekrasni....mmm mnogu gi sakam od Beyonce Broken hearted girl
  i od Rihanna Russian Roulette
  Pozzzzz mwahhhhhhh
   
 4. Marge

  Marge Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  733
  Допаѓања:
  2.743
 5. Janaaa

  Janaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  12
 6. flower

  flower Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  14
  http://www.youtube.com/watch?v=yopjBEOgou4 nemozam da ja slusam a da ne pustam solza...pred 2 dena bevme na zurka kaj eden drugar i karaoke imase i decko mi mi ja peese...nemozev da se smiram ednostavno premnogu emocii mi budi ;(
   
 7. LoOnyD

  LoOnyD Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  391
  Пол:
  Женски
  ООО има толку многу добри песни ...во периодов имам околу 5-6 песни што кога ќе ги слушнам се ежам од што ми се добри ама само една ќе ви кажам :D :D http://www.youtube.com/watch?v=01X8z42_ ... re=related
   
  На ElleS, Street.chic и HoneyBun им се допаѓа ова.
 8. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  667
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.440
  Допаѓања:
  146.577
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Женски
  Ги обожавам Van Gogh
   
 11. maja1083

  maja1083 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  EEEEEEEEEEEEEEEEEEEhhhhhhhhhhh ja obozavam pesnava, mozes od celine dion-when I need you, just walk away, if thats what it takes, think twice,pour qve ti moume enqoure, Beny Mardones-in to the night, cascada-Everytime We Touch (slow) Romantic Vide0, pocnuva so when I first saw you, I was afraid to meet you,When I first met you,I was afraid to kiss you...
  Imam uste mnogu vakvi samo epten se depre ama nekogas me relaksiraat. :)
   
 12. Svetlina

  Svetlina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  35
  Van Gogh се топ, одлични се.
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  си ја сакам Малечка од Тошка затоа што насловот најмногу ме потсеќа на мене, но најомилена ми е
  I don't want to miss a thing - Aerosmith
   
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7g2IlaDLVLo&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7g2IlaDLVLo&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Would you know my name, if I saw you in heaven? прекрасна е
   
 16. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/zajRFBTKgOA&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/zajRFBTKgOA&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]

  AEROSMITH-I Don't Wanna Miss a Thing...Armagedon e filmot...fala Hipica ;)
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY
  најомилена од најомилените, засекогаш ќе ми остане....особено првиот стих
  „Би можел да останам буден само да те слушам како дишеш...„
   
 18. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EAchKt2xjsw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EAchKt2xjsw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]

  Pink Floyd-Wish You Were Here
   
 19. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Слушаш ли од Тоше секогаш ке ми биде најубава од нашите,а од странски Wherever you go,whatever you do од Ричард Маркс.Поззз
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815