1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна за душа

Дискусија во 'Музика' започната од malecka15, 29 ноември 2009.

 1. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  4.202
  Допаѓања:
  207.861
  Пол:
  Женски
   
  На kjukli, Tajnaotrovna и ninja35 им се допаѓа ова.
 2. EdnaDevojka21

  EdnaDevojka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  894
  Пол:
  Женски
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.296
  Допаѓања:
  24.936
  Пол:
  Женски
   
  На alica keys, kjukli и EdnaDevojka21 им се допаѓа ова.
 4. Batterfly93

  Batterfly93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  77
 5. Rabbit

  Rabbit Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  2.192
  Допаѓања:
  42.271
  Пол:
  Женски
  Со овие песни имам незаборавни моменти со мм тогашен дечко :inlove:
  Кога и да ги слушам повторно се заљубувам во него :l:
   
  На Tajnaotrovna и fallenangel им се допаѓа ова.
 6. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.296
  Допаѓања:
  24.936
  Пол:
  Женски
   
  На fallenangel и baba Rada им се допаѓа ова.
 7. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.296
  Допаѓања:
  24.936
  Пол:
  Женски

  Најдобрата.:inlove:
   
  На Рапунзел.* и Sahlene им се допаѓа ова.
 8. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  4.987
  Допаѓања:
  59.416
   
  На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.677
  Допаѓања:
  88.157
 10. Bezobrazna01

  Bezobrazna01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2020
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  2.157
  Пол:
  Женски