1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна за твоето срце (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од bibip, 15 јули 2011.

 1. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  На eutixismena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
  Песна за твоето срце[Канал 5]

  Да да ја имам гледано Цаци Пакоска е водителка ако не се лажам. Децата преубаво пеат особено Андреј ми остави впечаток го гледав неколку пати :clap:
  http://www.youtube.com/watch?v=5rbzYfCR ... re=related
   
  На bibip му/ѝ се допаѓа ова.