Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна која ве потсетува на лето

Дискусија во 'Музика' започната од Quuen, 11 јуни 2015.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Навистина незнам дали имам ваква тема ако има одма во канта но ако нема би сакала да споделиме мислења од тоаа која песна ве потсетува на лето

  На пример мене ме потсетува Лудо лјето-Лана Јурчевиц,Ноч до подне-Саша Ковачевич и уште мн :)
   
 2. Simona Gomez

  Simona Gomez Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Најмногу на лето ме потсетува Тimber од Ptibull и Ke$ha:l::l::f:(y)(y)(y)
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.808
  Допаѓања:
  67.803
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl, Tajnaotrovna и daylight им се допаѓа ова.
 4. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  512
  Пол:
  Женски
 5. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.409
  Допаѓања:
  6.693
  Пол:
  Женски
   
  На kvkviki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.236
  Пол:
  Женски


   
  На Tajnaotrovna и SummerGirl им се допаѓа ова.
 7. kvkviki

  kvkviki Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
 8. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.468
  Допаѓања:
  20.042
  Пол:
  Женски
  Bob Sinclar - Love Generation

   
  На SummerGirl и mirandaa им се допаѓа ова.
 9. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  4.804
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Arabella

  Arabella Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски

   
  На Mini90 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  2.198
  Пол:
  Женски
 12. Водолија

  Водолија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2015
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски   
  На ivanchos му/ѝ се допаѓа ова.
 13. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.994
  Пол:
  Женски
  Многу песни, ама во моментов прво на оваа ми текнува
   
  На Tajnaotrovna и Mama25 им се допаѓа ова.
 14. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.046
  Допаѓања:
  163.239
  Пол:
  Женски
  Омилените :sun: :music:


   
  На Anajirile и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. h_2647

  h_2647 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
   
  На ivanchos му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  2.052
  Допаѓања:
  2.276
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  808
  Допаѓања:
  15.758
  Пол:
  Женски
 18. piglet1

  piglet1 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2015
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  17.361
  Пол:
  Женски
  :)
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  387
  Пол:
  Женски
 20. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.904
  Допаѓања:
  32.226
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl и Someonespecial им се допаѓа ова.