Песна која ве потсетува на лето

Дискусија во 'Музика' започната од Quuen, 11 јуни 2015.

 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  Навистина незнам дали имам ваква тема ако има одма во канта но ако нема би сакала да споделиме мислења од тоаа која песна ве потсетува на лето

  На пример мене ме потсетува Лудо лјето-Лана Јурчевиц,Ноч до подне-Саша Ковачевич и уште мн :)
   
 2. Simona Gomez

  Simona Gomez Активен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Најмногу на лето ме потсетува Тimber од Ptibull и Ke$ha:l::l::f:(y)(y)(y)
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.759
  Допаѓања:
  54.347
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl, Tajnaotrovna и daylight им се допаѓа ова.
 4. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 5. realGirl

  realGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  6.675
  Пол:
  Женски
   
  На kvkviki му/ѝ се допаѓа ова.
 6. anina

  anina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  5.226
  Пол:
  Женски


   
  На Tajnaotrovna и SummerGirl им се допаѓа ова.
 7. kvkviki

  kvkviki Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
 8. Abrakadabra

  Abrakadabra Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  1.467
  Допаѓања:
  20.050
  Пол:
  Женски
  Bob Sinclar - Love Generation

   
  На SummerGirl и mirandaa им се допаѓа ова.
 9. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.583
  Допаѓања:
  4.668
  Пол:
  Женски
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Arabella

  Arabella Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2013
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски

   
  На Mini90 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  546
  Допаѓања:
  2.131
  Пол:
  Женски
 12. Водолија

  Водолија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2015
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Женски   
  На ivanchos му/ѝ се допаѓа ова.
 13. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.982
  Пол:
  Женски
  Многу песни, ама во моментов прво на оваа ми текнува
   
  На Tajnaotrovna и Mama25 им се допаѓа ова.
 14. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.843
  Допаѓања:
  161.345
  Пол:
  Женски
  Омилените :sun: :music:


   
  На Anajirile и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. h_2647

  h_2647 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
   
  На ivanchos му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ana-sweet

  ana-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.829
  Допаѓања:
  1.469
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  14.528
  Пол:
  Женски
 18. piglet1

  piglet1 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2015
  Пораки:
  710
  Допаѓања:
  14.783
  Пол:
  Женски
  :)
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Женски
 20. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  2.042
  Допаѓања:
  21.738
  Пол:
  Женски
   
  На SummerGirl и Someonespecial им се допаѓа ова.