Песна која ве расплакала

Дискусија во 'Канта' започната од Annie.mk1, 2 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.738
  Драги феминки верувам дека секоја од нас се расплакала на некоја песна?!..
  На која песна сте се расплакале, која песна ве погодила да речам право во срце ?!

  Јас имам повеќе песни, но ќе ја издвојам оваа :)

  http://www.youtube.com/watch?v=KsMOoDIUCDk
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.965
  Допаѓања:
  47.866
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.