Песна која што не треба да биде заборавена

Дискусија во 'Музика' започната од x.Daisy.x, 11 јуни 2011.

 1. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  2.999
  Допаѓања:
  6.177
  Пол:
  Женски
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.523
 3. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.477
  Допаѓања:
  193.336
  Пол:
  Женски
 4. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  I'll be missing you - P. Diddy & Co.
  Until the end of time - 2Pac
  Everytime - Britney
  Family portrait - Pink
  Hurt - Christina Aguilera
  Take a bow - Rihanna
  Beautiful - Eminem
   
 5. oktavija

  oktavija Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  100
 6. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
 7. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
 8. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
 9. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.099
 10. blond.bunny

  blond.bunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  118
 11. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  938
  Допаѓања:
  766
  Ниедна песна од ТОШЕ несмее да се заборави :( :inlove:
   
  На DeepBlue и plavata212 им се допаѓа ова.
 12. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  На pamelche и Hipica им се допаѓа ова.
 13. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.505
  На pamelche и Hipica им се допаѓа ова.
 14. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  Something inside - Jonathan Rhys Meyers :inlove: :inlove: :inlove:
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  На Ella.313 и Justice им се допаѓа ова.
 16. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.672
  Допаѓања:
  19.320
  Пол:
  Женски
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.199
 18. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.199
  На JuLleE му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Tannaa13

  Tannaa13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  36
 20. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  426
  Слаб ми е нет па вака ќе ви ги напишам
  Dilemma-Nelly & Kelly песнава е многу убава и се сеќавам на неа уште од кога бев мала многу се слушаше и уште сакам тоа време да трае и се да биде како порано убаво и да затечам уште малце од тоа вистинското детство
  Everytime-Britney Spears
  You're beautiful
  Last song-The Last Ketchup и оваа песна буди прекрасни и незаборавни спомени,и ден денес си играм на неа :party: