Песна која што не треба да биде заборавена

Дискусија во 'Музика' започната од x.Daisy.x, 11 јуни 2011.

 1. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  4.829
  Пол:
  Женски
  Има повеќе кои мислам дека не треба да бидат заборавени:
  -Metallica-Nothing else matters
  -Bon Jovi-Always
  -Aerosmith-I Don't Want To Miss A Thing
  -Robbie Wiliams- Feel
  -Nirvana-Smells teen like sprit
  -G'n'R - Don't you cry
  -Pink Floyd - Wish you were here
  А од нашите би кажала,дека никогаш не треба да се заборават песните на Тоше Проески.
  Потоа Црно Тиквешко-Владо Јаневски.
  И како : Меморија- Оган под ѕвездите,Куку Леле- Кучка неверна,Студени нозе- Како кучето мое,Лева патика- Неправда,Конкорд-Високи Штикли,Зијан-Пушти коси.
   
  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.865
  Пол:
  Женски
 3. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  игри без граници -Тоше
   
 4. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  3.192
  Пол:
  Женски
 5. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.459
  Допаѓања:
  11.056
  Пол:
  Женски
  На teddybear му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  353
 7. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
 9. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
 10. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.744
  tormenra de arena i fourever young
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.672
  Допаѓања:
  19.320
  Пол:
  Женски
 12. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.258
  Пол:
  Женски
 14. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  872
  Допаѓања:
  1.709
  Пол:
  Женски
 15. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.412
  Пол:
  Женски
  Queen- We are the champions
  Bon Jovi- It's my life
   
  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.258
  Пол:
  Женски
 17. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.389
 18. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.258
  Пол:
  Женски
 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.389
 20. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.256
  Пол:
  Женски
  Гангдам стајл :$