1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна од која се смеете до солзи

Дискусија во 'Музика' започната од nena2010, 2 јануари 2011.

 1. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  12.027
  Допаѓања:
  82.180
  Пол:
  Женски
  Денеска на youtube налетав на две песни од кои буквално не можев да престанам да се смеам.

  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GuAccQeYhGk?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GuAccQeYhGk?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  и

  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/z5HrA1dbTuQ?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/z5HrA1dbTuQ?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  Дали имате и вие таква некоја песна да се насмееме :)
   
  На Belieber163 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.448
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.753
  Допаѓања:
  79.187
  Пол:
  Женски
 4. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 5. Mamba-Jamba

  Mamba-Jamba Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  На Night.Star му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
 7. Forgotten

  Forgotten Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  185
 8. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69
 9. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  Оние на Екрем, сите се за смеење до солзи :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На IvanaJenner му/ѝ се допаѓа ова.
 10. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.058
 11. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  12.027
  Допаѓања:
  82.180
  Пол:
  Женски
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RiabmEcpG_A?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RiabmEcpG_A?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  Не знам дали да се смеам на песнава, на пеењето, или на изгледот !!! Хахахахахахахаахах!!!!!!!!!!!
   
 12. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Кој ти го тури жено,кој ти го тури
  кој ти го тури жено името твое?

  Кумот ми го тури мажу,кумот ми го тури
  кумот ми го тури името мое.

  Голем ти беше мажу,голем ти беше
  голем ти беше мажу меракот по мене.

  Мала ти беше жено,мала ти беше
  мала ти беше жено љубовта твоја.

  Дебел ти беше мажу,дебел ти беше
  дебел ти беше мажу зимскиот капут.

  Тесна ти беше жено,тесна ти беше
  Тесна ти беше десната чевла.

  Не си го ставај жено,не си го ставај жено
  не си го ставај жено капчето на глава.

  Не ми ја факај мажу,не ми ја факај
  не ми ја факај мажу новата фризура.

  Не ти ја факам жено,не ти ја факам
  не ти ја факам жено новата фризура.

  http://www.youtube.com/watch?v=0k4b--YREXY
  :lol: :lol:
   
  На pajaceto, J.Lo91, Beauchamp и 5 други им се допаѓа ова.
 13. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  На J.Lo91 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  12.027
  Допаѓања:
  82.180
  Пол:
  Женски
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ujIOR8Gpfw4?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ujIOR8Gpfw4?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  хахахахахахахаха :D
   
  На peperutkaa му/ѝ се допаѓа ова.
 15. solzuska

  solzuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  135
  http://www.youtube.com/watch?v=SQNgbtu-gZA (топло ви препорачувам да ја ислушате, ако сакате хард кор смеење)

  имам дечка супермена, хочу да му будем жена, ни је енглез ни је странац, супермен је мој балканац- хахахахахаххахахахахахахахахахаххахааааааааааааааааааааааааааааааааахаххххххххххххааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахахахахаххахахаххахахахха не можам, ке си го одземам животот :lol: хахахаххахаххаа
  сори на офтопик, ама не можев да преќутам :lol: :lol:
   
 16. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  12.027
  Допаѓања:
  82.180
  Пол:
  Женски
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/aKwuzfwiDQU?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/aKwuzfwiDQU?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
   
 17. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.058
  На srcekrsacka и TammyDeyn им се допаѓа ова.
 19. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Баба Ката

  Баба Ката е секси дама
  мажот и умре таа остана сама.

  Сега Ката пуши и лозова пие
  и наместо сама со швалери спие.

  Во маалото Като мажите ги имаш
  фрлаш по порти сите ги шармираш..

  ...се правиш важан и носот си го чепкаш..


  Баба Ката има дебели ножаци
  на кои висат мрсните газаци.

  Но сепак таа е рокерка права јаде ајвар и пуши трава.

  http://www.youtube.com/watch?v=7OBVFarENJo
   
 20. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  На papagal4e, Belieber163 и sweet-cherry им се допаѓа ова.