1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна шо ја слушате во моментот :)

Дискусија во 'Канта' започната од chocolate-girl2, 22 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. chocolate-girl2

  chocolate-girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  14
  Ајде тука да ги споделуваме песните шо ги слушаме во моментот, ако некој незнае шо да си пуште нека бара овде, мислам има девојки со ралзични стилови (фкусови на музика) :)

  http://www.youtube.com/watch?v=aTu8jiuQE5w :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
  muzika/sto-slusate-vo-momentov-t1058/11650.html
  Не е шо, туку што, незнае се пишува одделно- не знае, фкусови се пишува со В-вкусови.
  Се разгледуваат темите пред да се отвори нова, за случајно веќе да не постои иста.
   
  На Sephora и angel4e121 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.