Песна што ве потсетува на бившиот

Дискусија во 'Музика' започната од ***nekoja***, 3 ноември 2015.

 1. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  Ги има повеќе песни што ме потсетуваат на него. Најмногу овие две.

  Не за друго, туку многу се зезаше со овие песни и ги пушташе на шала.
   
 2. ivanchos

  ivanchos Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2015
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  13.444
  Пол:
  Женски
 3. ***nekoja***

  ***nekoja*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2015
  Пораки:
  496
  Допаѓања:
  870
  Пол:
  Женски
  сега случано ми искочи песната па ме посети на бившиот секоја вечер коа пишевме и јас требаше да си легнам ми ја пракаше...башка баш на овааа песна прв пат помислив на него..глупава јас хахаха
   
 4. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  530
  Пол:
  Женски
   
  На Marija) му/ѝ се допаѓа ова.