1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна што ве потсеќа на него/неа

Дискусија во 'Музика' започната од female07, 27 јули 2011.

 1. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Песна што ве потсеќа на убави мигови поминати заедно, песната може да биде балада или со побрз ритам (по ваш избор) битно е да ви буди убави спомени :) споделете ја причината доколку сакате :)
  http://www.youtube.com/watch?v=CLpLUOcczno - ова е наша омилена песна :inlove:
   
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.831
  Пол:
  Женски
  Никој како тебе не бакнува од Тоше
  Чаирска романтика од Владо Јаневски
  Someone like you Adele :)
   
 3. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
 4. moni16993

  moni16993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Едно тело :)
   
 5. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
 6. lolita97

  lolita97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  37
 7. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
 8. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Усни на Усни - Тоше :)
   
 9. 888i.r

  888i.r Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Fly Away - Lenny Kravitz <3 :inlove:
   
 10. Freak.of.nature

  Freak.of.nature Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  30
 11. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
 12. itgirl

  itgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  68
 13. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  На t.i.n.k.e.r.b.e.l.l, cinderella5 и Hiii им се допаѓа ова.
 14. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  1.221
  Пол:
  Женски
  „Ту ноч кад си се удавала“ -Прљаво казалиште ;)
   
 15. kejsi

  kejsi Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  36
 16. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
 17. theAristoCat

  theAristoCat Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2011
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  384
  Пол:
  Женски
  I don't wanna miss a thing-Aerosmith
  Lazy Song-Bruno Mars
  Sex on fire- Kings of Leon
  It's my life- Jon Bon Jovi:)
   
 18. cinderella5

  cinderella5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  3.017
  Пол:
  Женски
 19. sweetgirl92

  sweetgirl92 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  1.824
 20. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  394