Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.722
  Допаѓања:
  5.133
  незнам што има толку убаво во песнава |(
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  Вчера на радио ја слушнав и денеска ми се мота, а радо би сакала да не ми се мота оти ме нервира ужасно, а не знам како се вика ни кој е пее а оди вака
  Отвори ми своја вратаа, јас сам човек који куца .... после не знам е оваа реченица ми се врти цело време, ме скренааа :devil:
   
 3. plavotoangelce

  plavotoangelce Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  billionaire od glava ne mi izleguva.....
   
 4. wild-rose

  wild-rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  4
 5. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  30
  Pink - funhouse .. прееска ја слушнав на телевизиа и сеа цело време ми се врти во глава .. па си ја пуштив на youtube за да си ја слушам :lol:
   
 6. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  4.594
  Допаѓања:
  21.663
  Пол:
  Женски
  Оваа победничката на Евровизија Sattelite... жива напаст е песнава, секој ден со неа се будам во глава и несвесно ја потпевнувам. Убава ми беше, ама сега како ја замразив :@
   
 7. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  just gonna stand there and watch me burn...... :)
   
 8. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  265
 9. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  T.I. ft. Rihanna - Live your life! :@
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Airplanes, .....night skys......I could really use a wish right now, a wish right now. |(
   
 11. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.284
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Синоч сам , синоч сам.. Пола кафане попијо, због тебе, због тебе.. нисам ока склопио :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  30
  Пие ми се пие а то нико не зна :x
  прееска го слушнав само рефренот на песнава на телевизиа и сега цело време ми се мота у главата :tmi: :@
   
 13. KejtiKaulitz

  KejtiKaulitz Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  39
  Tokio Hotel - Dark side of the sun


  делот кога пее " We are, we are , we are - Radio Hysteria "
  дури и братучедка ми ја заразив а она многу ги мрази ТХ
   
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  :rofl: Мене Том ми се врти во глава, не песната. :lol:
  Он топик: Истата од вчера, Airplanes, nightskys....i could really use a wish right now, a wish right now.. :fubar: :swear:
   
 15. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.870
  Допаѓања:
  3.650
  Пол:
  Женски
  ла ла ла ла ла ла слушам лаги твои... хахахаха лелеле умри песнооо :D
   
 16. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.284
  Допаѓања:
  1.809
  Пол:
  Женски
  Назад,назад калино моме,немој да одиш по мене... :|
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 17. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Доста ааа мене ми е доста, е ставрно ми е ДОСТА веќе :D
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.907
  Жао ми је жао :lol: :lol:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.183
  Допаѓања:
  1.007
 20. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  89
  Ским си синоч био, дали она знааа-аа-а-а-а? Не зна она, не зна она, знам само ја-аа-а-а!!! Аааааааааааааааааааааа!!!!!!!! Од пред некое време ми брмчи во глава, а толку не сакам ваков тип на музика! Лелееее! И све вакви некои знаат да ми се закачат и после-амин. :tmi: :tmi: :tmi:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.