Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. FortuneTeller.xD

  FortuneTeller.xD Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2010
  Пораки:
  655
  Допаѓања:
  381
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bPUkMOCphnA?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bPUkMOCphnA?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  :^) :@
   
 2. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Gori kuca nasa ova noc je vasa nemas vise zenu a ni dom srecno zivi s njom... No comment е песната :x :puke:
  Ја мразам песнава, а за несреќа од глава не ми излегува.
   
 3. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.812
  Пол:
  Женски
  На,на,на,на,на Само лаги твои,слушам лаги твои :fubar:
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Нована Билионер... појма немам од кого е, една другарка ми ја пееше прееска... главата ќе ми пукне... |(
   
 5. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.119
  .
  ме изнасмеа песнава и мене ми се врти една глупа во глава јер ја сам змија а ти си жаба жаба :swear: лелеле поглупа песна здравје :swear:
   
 6. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.289
  Допаѓања:
  1.812
  Пол:
  Женски
  Земја се тресе Уууу,Прашина се крева Уууу, Бимбо го нема Уууу.паника и врева, Паника и врева.Земја се тресее Ууу, каде ли се крие Ууу, незнае никој, Бимбо слатко спие
  Ме напна малоно си песнава |(
   
 7. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.184
  Допаѓања:
  1.027
 8. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
 9. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  166
  Плави слон-не знам од кого е..од некни ми се врти
   
 10. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.537
  онаа од цеца кукавица :D ...ја слушнав кај една другарка и сега од глава не ми излегува :@
   
 11. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  8.634
 12. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  http://www.youtube.com/watch?v=Hikf1qdn670
  јас само чекам од негде да се појавиииш дека сум овде може некој ќе ти дојавиии, иста маса, исто место, втората од десно ама датумот е друуууг. :dance:
   
 13. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  8.634
  http://www.youtube.com/watch?v=zp5tPchK2xc

  Гола гола скини ми се гола можеш гола можеш и до полаа...(ќе се убијам ако не ми излезе од глава песнава :D :D )
   
 14. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  Пара бери киселеееееец мице ора вградинаа... :@ лелеееееее ме умре еден другар со песнава за инат ми ја пее :@
   
 15. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Teenage dream- Katy Perry.
  Аман глупа песно. Излегувај од мојата глава, кај доаѓаш напоканета на гости?!? :swear:
   
 16. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
 17. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.767
  Ај што ми е станува веќе ептен досадна, ај што е глупа, па уште и ми се врти во глава ко расипана касета - еден дел на рипит :(
  Come on rude boy, boy
  Can you get it up
  Come here rude boy, boy
  Is you big enough
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.168
  Пол:
  Женски
 19. Ragazzina

  Ragazzina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  56
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1tWS4aoGQaI?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1tWS4aoGQaI?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  Вчера у друштво цело време ја пуштаа песнава, и сега ја несвесно си ја пеам така: новчаницееее :@
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  леле девојки јас моментално нема таква песна што ми се врти во глава но ми текна на една случка.....
  имаме еднаш полагање на фак,и сите се тресат од страв а ние цимерките пред да тргниме ја слушавме од слаткар фм....
  и почна полагањето и сите пишат и ја нешто као пауза знате да размислам..и само во глава ми се врти она делче.....
  -курво не се дери магла.....божеееееееееее ама сум за никаде не сред полагање :lol: