Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.907
  Defender - Gabriella Cilmi .. |(
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.870
  Допаѓања:
  3.650
  Пол:
  Женски
  Само опуштено опуштеноооо биче твоје што је њеноо..


  Леле од кај ми дојде во глава песнава не знам...Ваква музика не слушам ама ич :x
   
 3. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  333
  соно мане синкванцјоне хахахахаххаха италијанско,ја сакам песната ама не ни знам што значи...
   
 4. Ragazzina

  Ragazzina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  56
  "Sono umane situazioni"
  Значи „тоа се човечки ситуации“.. Инаку одлична песна, ја обожавам и Eрос исто така :inlove:

  Па подобро оваа песна да ти се врти отколку, ово је балкан :@
  Kај ја слушнав, кај се запустев..
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  Лелее на радио постојано ја вртат Калифорнија Грлс од Кејти и мене почна да ми се врти во глава, а секако се би дала да не е така, досадна стануваа веќе!
   
 6. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  ^^И мене таа ми се врти. Нон стоп. |(
   
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.341
  Пол:
  Женски
  И на тоа погоре ќе се надоврзам дека и таа Билионер ми се врти и неа премногу ја вртат по станиците и веќе ми се сврте в памет од неа :D
   
 8. Regina

  Regina Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Песна што ви се врти во глава, а се би дале да не е така

  их леле што се не убих, леле што се не убих, испод оне крушке :swear: :D :D :D :D :D
   
 9. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  484
  Песна што ви се врти во глава, а се би дале да не е така

  Шутка и Топанааа, имаат една мана...

  Откако пред некој ден го гледав Gipsy Magic, песнава не ми излегува од глава!
   
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.870
  Допаѓања:
  3.650
  Пол:
  Женски
  Песна што ви се врти во глава, а се би дале да не е така

  Цел ден oва го пеам ... fedomination дум дум дум дум дум burn burn.. дум дум дум дум... лелелееее цркнав од песната :D
   
 11. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  104
  Песна што ви се врти во глава, а се би дале да не е така

  She's a monster, a beautiful monster, beautiful monster, but I don't mind.. :)
   
 12. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Џек са ледом још једна тура и нови дечко као нова фризура... ја слушав на Пинк за реклама на новото ЦД на Слаџа Делибашиќ и ми се слоши :puke: ама за жал песната во глава ми остана
   
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.678
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
 15. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  623
  Трендафилчето,кара,каранфилчето.....китка шарена.......та на на на на :music:
   
  На angelija му/ѝ се допаѓа ова.
 16. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  We don't speak americano
   
 17. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  1.143
  три дена по ред на радио на секои 5 мин Love is in the air, толку ја сакав ама сега ичч :puke:
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.907
  http://www.youtube.com/watch?v=VW9FmPKtRGg
  Ме напна дечко ми со песнава .. преска ми ја пушташе и вчера.. знае дека ми е глупа и намерно . Ама па само на неа мислам :doh:
   
 19. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  Lady GaGa- speachless ;)
   
 20. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.678