Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Connect-Suhi .

  Се напнав од песнава, прво ми беше интересна, два-три пати ја слушнав, ама после тоа ми влезе во глава и никако да ми излезе! :devil: :devil:
   
 2. Ragazzina

  Ragazzina Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  56
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/5XXGv61bmfI?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/5XXGv61bmfI?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  Их, леле што се не убих.. :@
  Леле колку е заразна и досадна.. :puke:
   
 3. velesanka

  velesanka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  1.548
  Avril lavigne - complicated....

  убава ми е песната многу, ама вчера оти премногу ја слушав денес цел ден си потпевнував Why'd you have to go and make things so complicated? и цело време само тој стих.. и мене ми се смачи од песнава, а и на тие околку мене :lol: :lol: :lol:
   
 4. CupCake

  CupCake Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  165
  Имам една другарка,шабанар невиден.Бев кај неа на кафе и ми пушти некоја песна „Жена као жена„..Поглупа песна АМИН.Али ете ми се увртеле 2-3 стиха во глава и самата си ја пеам,а воедно и се напињам.Хах.
   
 5. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  ,,Born to be wiiiiiiiiiiiiiiiild!" Ги ,,отеков,, луѓето околу мене, што и да ме прашаат, со песна им одговарам. Веќе иритантна станувам. :!:
   
 6. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  4.265
  Допаѓања:
  28.482
  Пол:
  Женски
  на уснама ми жар, пусти неку спору ствар... се напнав сама себе!!!!!
   
 7. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  2.758
  Допаѓања:
  15.584
  Пол:
  Женски
  Мене I LIKE IT- Enrique Iglesias, значи откако ја слушнав прв пат, почетокот на летото, не ми излегува од глава никако и цело време ја пеам, напорна станав со неа..(еве и во моментов си ја пеам).. :rofl:
   
 8. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  http://www.youtube.com/watch?v=QR_qa3Ohwls&ob=av3n
  Е и вас да ви ја пеат секојдневно по безброј пати...Ќе побудалете! :fubar:
  Дури не ни ја знам, си пеам јор лав јор лав јор лав. :D
  Излегувај песно!!
   
 9. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  628
  Пол:
  Женски
 10. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.336
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/P0GYgLizRLQ?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/P0GYgLizRLQ?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
  :@ :@ :@
   
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.351
  Нема да ја именувам, не сакам да се потсеќам. Од Екрем е. :D :D :D :D :D
  Ќе се убијам. :D :D :D
   
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.743
 13. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.755
  Billionaire....кршам чаши кога ќе ја чујам :devil:
   
 14. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.123
  ни знам од кого е песнаваа :devil: слушнав од некаде :
  на задњу седишту могаа аутааа ооооооооооо :D :D
   
 15. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  44
  "Несанице" хаххаха :D
   
 16. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  1.596
  Кога тргнав цветооо во туѓинаа......итн
  Прее ја пеевме со братми и сега продолжив ја иако не ја знам цела:)
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.743
  http://www.youtube.com/watch?v=_tacuCPQ-xk Оваа да не е? :)
   
 18. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.722
  Допаѓања:
  5.133
  Get out of here, and get me some money too... :@ :@ :@
  Аааааааааа кошмар :@
   
 19. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  ОЖЕНИ МЕЕЕ И СВАТИЧУ ТЕ ОЗБИЛНО, АКО СЕ СТВАРНО ВОЛИМО САД МИ ДОКАЖИИИИ
  ОЖЕНИ МЕЕ БИЧЕ ТИ ЖИВОТ КАО САН, МЕДЕНИ МЕСЕЦ СВАКИ ДАН ОБЕЧАВААААМ
  |( |(
   
 20. Whatsername

  Whatsername Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  343
  DJ got us falling in love again :@