Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.875
 2. De-lovely

  De-lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  721
  Допаѓања:
  926
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 3. violinistka

  violinistka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  148
  http://www.youtube.com/watch?v=m_Fe-txde14
  Не знам дали се рачуна како песна,или нешо како најава а не можам да ја слушам!!А пуштам Антена нон-стоп ова го пуштаат.Дај нека заврши MTV Awards!Mоже Ева ја бива за глумица,ама за пејачка дефинитивно не!! :lol:
   
 4. velesanka

  velesanka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  1.548
  Допаѓања:
  1.548
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EaUN8xE04WE?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EaUN8xE04WE?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
   
 5. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.123
  Фали ми љубав срце ме шаљееее тебииии :lol: :lol:
   
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.678
  На De-lovely му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.145
  Пол:
  Женски
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/z175ttn4RkA?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/z175ttn4RkA?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.269
  Допаѓања:
  11.448
 9. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
 10. Zlatusko

  Zlatusko Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  719
  Од фокс лајф завршната шпица. Ме скрена.
   
 11. Blanca

  Blanca Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  494

  Оваа песна да не ја чуе човек. Толку е заразна, а само 2-3 збора знам :lol: :lol: :lol:
   
 12. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 13. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.535
 14. Scar.Tissue

  Scar.Tissue Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  1.044
 15. tweety7

  tweety7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.151
  Допаѓања:
  26.665
  Значи ужасно мразам некои глупави хитичи. Ама онаа Дафи Well well well ме пукна :@ Толку глупава песна, кога и да ја чујам, дигестивниот систем ми се раздразнува и ме фаќа знаете веќе што. :@ Well Well Well aaaaaaaaa :devil: :devil: :devil:
   
 17. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  4.592
  Допаѓања:
  21.632
  Пол:
  Женски
 18. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  2.447
  Бијонсе - броукенхартед грл.. :D :D
   
 19. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.812
  Пол:
  Женски
 20. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Не е работата шо ме нервира песнава, туку делот НУНА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ НУНА НУНА НУНА НУНА НУНА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ го пеам ама баш цел ден. Се отеков. Немам појма од кај ми текна на песнава. Нити ја слушнав, нити ништо...
  http://www.youtube.com/watch?v=So8J9DJH3zc