1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна што ме потсетува на...

Дискусија во 'Музика' започната од prominent, 13 февруари 2020.

 1. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  61.222
  Се надевам дека нема ваква тема.

  Идејата ми е да постираме песни што не' потсетуваат на различни нешта, луѓе, случки итн, и секој ден (или на неколку дена, зависи од вашата активност) да ја менуваме темата:) Се надевам дека ќе успееме да си вратиме некои убави спомени преку музиката.

  Па, да почнам јас.

  Песна што ве потсетува на најубавиот период во вашиот живот:f:

   
  На Tajnaotrovna и SummerGirl им се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.384
  Допаѓања:
  33.940
  Пол:
  Женски
 3. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.399
  Допаѓања:
  61.222
  Да ја активираме темава:)

  Песна што ве потсетува на првата љубов   
  На tambelina и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 4. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.220
  Пол:
  Женски
  Песна што ве потсетува на член од фоρумов

   
 5. Kalimero123

  Kalimero123 Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2021
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  117
  Пол:
  Машки
 6. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  3.463
  Допаѓања:
  10.337
  Пол:
  Женски
  ...на поддршка. Разбирање. Љубов.
   
 7. tambelina

  tambelina Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2012
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  на мојата прва љубов и невиноста:lol:

   
 8. INNERBEAUTY

  INNERBEAUTY Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2017
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  5.065
  Пол:
  Женски
  На еден за мене битен и клучен период од пред неколку години.
  Денес ја слушнав и се потсетив.