1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна

Дискусија во 'Канта' започната од tweetygirl, 29 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Девојки сакам да симнам некоја песна од нет македонска дајте ако знаете некој линк од каде да симнам фала ви ;)
   
 2. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Симни го програмот DVDVideoSoft Free Studio. Песни од youtube се симнуваат со овој програм. Јас го користам веќе долго време и задоволна сум од него.
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.