1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песнии !

Дискусија во 'Канта' започната од CinDereLLa.1, 13 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Па ајде дајте линк од вашите нај омилени песни .
  Ако не сум ги чула до сега можеби ќе ми се допаднаат ..

  :)
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Девојко во рок од 15 мин. отвараш 3 теми,што ги има на форумот.Разгледај малку.
   
 3. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Сакаш да кажеш дека копирам?
  Во никој случај не копирам , само не сум видела дека има слични на моето поставени .  И се извинувам но навистина не видов ! :)
   
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  На SOVRSENSTVO му/ѝ се допаѓа ова.
 5. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  A i vcera se pridruziv taka da ne znam mnogu mnogu da go koristam . I ne sum procitala .
  Sepak Fala :))
   
 6. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  На CinDereLLa.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Прво што треба да направеш кога ќе се регистрираш на форумот е да ги прочиташ правилата.
   
 8. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Blagodaram GarpovaV. :)

  A *starbucks* rekov i prethodno deka sum nova na femina . I zatoa ne bev mnogu informirana sto i kako treba da se pravi .
   
 9. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.