1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песничка за 1 септември

Дискусија во 'Канта' започната од 3107990, 1 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 3107990

  3107990 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  4
  Дали може ако има некоја учителка да ми предложи некоја убава песничка за почеток на годината ама да не биде за прваче
  Ви благодарам :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.