Песни за добра ноќ!

Дискусија во 'Музика' започната од Hipster, 19 јануари 2012.

 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.389
  Пол:
  Женски
  Имате ли некоја песна со која полесно заспивате, или пак сакате да ја слушате пред спиење :)
  Јас сакам да слушам позитивни, но и балади, ме смируваати често успиваат |-)
  Лека ноќ ви пожелувам со
  http://www.youtube.com/watch?v=jNO72aCnVr0 :*
   
 2. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.169
  Допаѓања:
  1.820
  Пол:
  Женски
  На Floyd12 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  511
  http://www.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g&ob=av2e
  Мене оваа ми е баш приспивна и кога се разбудам на сред ноќ си ја пуштам и ме успиваат тие како ѕвончиња што се на крајот на песната :D :tmi:
   
 4. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.255
 5. Marchesa

  Marchesa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  965
 6. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.389
  Пол:
  Женски
 7. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.491
 8. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.389
  Пол:
  Женски
 9. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  Лесно заспивам, ко бебе некое :D без музика, а онака пред спиење и подготовка на сите церемонии :D , не секогаш, си слушам Енигма или нешто друго, зависи од расположение :)
   
 10. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
 11. LaDyDoLl

  LaDyDoLl Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.697
  Допаѓања:
  16.943
  Пол:
  Женски
  немам посебно песна за заспивање, но без музика не заспивам. Го пуштам радиото,пуштам музика и заспивам...ме опушта,ме смирува...
   
 12. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
 13. K0ST0VA

  K0ST0VA Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  58
 14. O.l.i.v.a

  O.l.i.v.a Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  121
  http://www.youtube.com/watch?v=88Gdx3sG-3o

  Да не трупам видеа освен оваа омилени ми се и Black Cherry od Goldfrapp, Priscilla Ahn - Dream, Yiruma-River flows in you, the weeknd- what you need ...
   
 15. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.655
  Допаѓања:
  19.677
  Пол:
  Женски
 16. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
 17. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  3.192
  Пол:
  Женски
 18. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
 19. Floyd12

  Floyd12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  110
 20. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663