Песни за добро утро

Дискусија во 'Музика' започната од prominent, 6 август 2020.

 1. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  4.769
  Допаѓања:
  58.113
  Се надевам дека нема ваква тема.

  Постирајте песни кои сакате да ги слушате наутро, со кои сакате да го започнете денот, песни што ве полнат со позитивна енергија за добар старт на денот :sun:
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.343
  Допаѓања:
  38.604
  Последниве денови оваа:
   
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.288
  Допаѓања:
  150.129
  Мотивација ми е (fingers) ко за д.утро

   
 4. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.343
  Допаѓања:
  38.604
   
  На Purplelilac му/ѝ се допаѓа ова.
 5. boo3

  boo3 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2015
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  2.641
  Пол:
  Женски
   
  На Abracadaver му/ѝ се допаѓа ова.
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  4.769
  Допаѓања:
  58.113
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.079
  Допаѓања:
  15.962
  Пол:
  Женски