1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песни за симнување

Дискусија во 'Канта' започната од Dimkovska123, 1 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dimkovska123

  Dimkovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Дали знаете некоја страна за симнување песни, ама рефрените од песните..ај ве молам ако некојзнае да каже :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.685
  Допаѓања:
  60.025
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.