1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песни кои најмногу ве релаксираат..?

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan070, 24 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan070

  BlackSwan070 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  3
  Кои песни ви се најубави односно кои најмногу ве релаксираат, безразлика типот на музика..мене ова ми е многу релаксирачка http://www.youtube.com/watch?v=acvIVA9-FMQ :D
   
  На SparkyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SparkyAngel

  SparkyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  1.366
  Пол:
  Женски
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.699
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.