1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Петинг и невиноста

Дискусија во 'Канта' започната од beettyy, 6 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. beettyy

  beettyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  невина сум т.е бев сега не сум сигурна :worried: со дечко ми практикувавме петинг па сега се прашувам дали може на тој начин да се изгуби невиноста или само со вистински полов однос???? :sweat: :sweat: :sweat: :sweat: :sweat: :sweat: :sweat: :sweat:
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
  Може ако пенетрира со прсти во тебе , на др начин освен ова е со однос , а од петинг значи само галење и стимулирање на клиторисот со прсти не можеш да изгубиш невиност
   
 3. beettyy

  beettyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  а со еден прст ако пенетрира?? има некаква веројатност уште да сум невина?? :worried: :worried: :worried:
   
 4. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  5.413
  e za ova ti najdobro treba da si znaes
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.705
  Допаѓања:
  150.390
  Абе 21 имаш човече,дај не ме заебавај!
  Прво,чуди да не знаеш и да поставуваш вакви прашања,второ,ајде се опрашта кој кога е спремен,ама више ако си дошла до петинг,имаш 21 не знам што уопште те загрижува тој момент.
   
 6. beettyy

  beettyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  вистински полов однос значи досега немам имано само ова што кажав ама немам осетено никаква промена како на пример да ме заболело или па крв значи такви работи не ми се имаат случено па затоа незнам дали може на овој начин да се изгуби невиноста или не?... па ете може уште сакам да си сум невина :?: :worried:
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.705
  Допаѓања:
  150.390
  Епа кој ѓавол те терал да ја предизвикуваш бељата ако сакаш да си се уште невина?!
  И плус...малце лицемерно е. Не го мачи чоекот,греота,па и не си ни мала,ама ај ти си знаеш.
  Ете,некои крварат,некои не,некои имаат еластичен химен,некои не... А дека може со прст,може, е сеа дај рацете,на нокти да ти гледам и да фрлам гравчињата.
   
  На ljubam му/ѝ се допаѓа ова.
 8. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.129
  Допаѓања:
  88.341
  Пол:
  Женски
  Ако сакаш да си невина, ондак држи се за раче со момакот.
   
  На spasovskaa, Saya и Lilit им се допаѓа ова.
 9. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Се чудам како повиќе знам за секс од 20 годишни девојки. :|
  Јебига,се исплаќало да читаш ОК и Браво понекогаш. :wasntme:
   
  На Divinebutterfly, kikav и La.Reina.Del.Sur им се допаѓа ова.
 10. fosil4e1

  fosil4e1 Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  1
  па ете може уште сакам да си сум невина

  jas te podrzuvam apsolutno..i jas se skinv na 20 godini pa sto sekoj ima pravo na izbor koga da se skine i so koj da ne odev jas so decko mi 1 godina mozebi uste nemase da bidam skinata.mn me raduva sto toj me cekase mi go dade celoto vreme potrebno t.e 1 god i jas koga sakav mu rekov jas sakam da go napravam toa i gotovo i taka bese :D :D a za toa dali si skinata ili ne moe mislenje e deka ne si :D
   
 11. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  4.456
  Пол:
  Женски
  Иако пенетрирал со еден прст можно е ако не и сигурно да те скинал
   
 12. beettyy

  beettyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  и ние се гледаме скоро една година ама со прекини и такви глупости а јас си сакам да сум сигурна во себе затоа ја одложувам таа работа... ама се случува понекогаш да се занесиш а како што кажав уште не сум 100% сигурна дали сакам, т.е не сакам да сум изиграна :worried:
   
 13. feferona

  feferona Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  94
  МисЉим beettyy = femi-n.a, а ?
  Или грешам ? :$
   
 14. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  ^ зборот од уста ми го зема
   
 15. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  5.413
  доста се шегувавте со девојчето.побара совет а вие ја критикувате
   
  На thelittle17 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  тука не е причата до изборот кога и со кој,причата е тоа што она уопште не е запознаена со тоа што е секс,трагично а и жалосно...
  ова е форум и секој може да си побара совет и милење али мајкому па 21 година е типкава и она појма нема што значи зборот секс,и затоа ваквите прашања излегуваат смешни ,15 14 16 год разбирам да има прашања ,али и они се добро запознаени ,ама 21 :o оваа не знам
  а и ја мислам дека е истата смешната хелп типка
   
 17. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  5.413
  чекај не сфатив.која е таа типка.сепак која и да е тука сме да помогнеме ако можеме
   
 18. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  онаа што отвори нова тема со хелп имавме однос невина сум :lol: смешната
   
 19. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  5.413
  без разлика која и да е.штом побарала совет сигурно дека не и е лесно
   
 20. beettyy

  beettyy Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  8
  епа не е истата :) и да мн јасно знам што е секс само фино лепо си прашав дали може невиноста да се изгуби ако пенетрира само со прст или мора да имаш полов однос.... паа ако знаете би ценела доколку го споделите вашето знаење, а морални совети не ви побарав :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.