1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Петинг и невиноста

Дискусија во 'Канта' започната од beettyy, 6 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Девојката убаво си кажа дека ќе го врти и искористува додека она сака, ако тоа не е манипулаторно, злобно и себично, а и неморално ондак незнам што треба да е :^) Го залажува со прстиња бутање бе :^)
     
  2. Divinebutterfly

    Divinebutterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    2.967
    Допаѓања:
    9.980
    Пол:
    Женски
    Ej Бети,со овај дечко ти си се фаќавте и се,таму кај 6ти мај,а овај сеа на ФБ покасно шо сте си зборале,кој ти е шо незнајш дали да му пишиш? Пази и тој да не те искористи :lol: Кој ќе бираш да ти биди прв,дечко ти или тој другиот? :D
     
  3. beettyy

    beettyy Активен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    8
    хахахаххаха па тој сигурно си се согласил да е ‘манипулиран’ ‘искористен’ ‘залажуван’.... сигурно не му ставив нож под грло и не му се заканив и то си е негова одлука, а за то дека сигурно се задоволувал на друга страна па не ми е ни гајле ако ми беше ке ја прифатев некоја од понудите за врска и тогаш ке го ‘контролирав’ а може и ке добиеше и секс, ама тој мн убаво си знае на што е...знам чудно е за вас ‘моралните’ xD
     
  4. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Па искрено чудно ми е да сакаш да си се е*еш, а да нејќеш да ти влезе. Среќа сум доволно морална за да не си го ускратувам тоа задоволство заради некој тежок комплекс да мора да манипулирам со некој за да го задржам :hai:
     
    На girl23 и kravce им се допаѓа ова.
  5. beettyy

    beettyy Активен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    8
    ете се помислив и сепак решив дека прва јас не би пишала, ама замисли која коинциденција тој ми пиша па сега време е да го завршам со другиов зезањето....хахаххахахахха :rofl:
     
  6. Divinebutterfly

    Divinebutterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    2.967
    Допаѓања:
    9.980
    Пол:
    Женски
    :D ФАла шо ме изнасмеа за вечерва :D За со тој другиот пак да прашаш после некое прашање :D
     
  7. beettyy

    beettyy Активен член

    Се зачлени на:
    6 мај 2012
    Пораки:
    34
    Допаѓања:
    8
    зависи како ке ми оди манипулирањето со него ;) ако има потреба штом се нудиш за совет ке те прашам..хаххахаххаа
     
  8. Divinebutterfly

    Divinebutterfly Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2011
    Пораки:
    2.967
    Допаѓања:
    9.980
    Пол:
    Женски
    Ааа, јас незнам да советувам за такви комплицирани работи ти какви што ги правиш,ама онака,да се посмеам пак. Ете за ова ти се решија изгледа дилемите,па сега уживај. Прави план за тој новиот,не губи време на Фемина да не прашуваш,и онака не бараш ти совети,само мислење.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.