1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Петиција - Јавна соба

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Ariel, 28 јануари 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.246
  Допаѓања:
  122.740
  Дајте барем да ја потпишеме онлајн петицијата.
  http://chng.it/HWQTvgjHnk

  Има ли начин некако да биде издвоена, на пример како банер во темава или како и да е да не се губи низ дискусијата? @RainBow можеби знае?
   
  Последна измена: 28 јануари 2021
  На cresa-jagoda, злоба, AnnaMajaLuna и 8 други им се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.842
  Допаѓања:
  60.664
  Пол:
  Женски
  Одделен е линкот да не се губи низ дискусијата и ќе стои најгоре за да е лесно достапен.
   
  На mrki mrkeloski, cresa-jagoda, noteforself и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.