1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Петиција за трета смена

Дискусија во 'Канта' започната од L0ve, 24 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  199
  Знаете дека до пред некое време имавме тема трета смена на форумот, но беше затворена поради кршење на некои правила... сега ова е петиција за повторно отворање на таа тема, бидејќи беше една од позабавните на форумот, тема каде што би можеле повеќе да се запознаеме, и секако забавно да ги поминеме вечерните часови...

  што велите??
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Беше заклучена зошто има опција ЧЕТ, така да,и оваа ќе ви ја заклучат.
  :hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.