1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пети на нозете

Дискусија во 'Канта' започната од gochhe, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gochhe

  gochhe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  8
  Како ги негувате петите на стапалата?
  [mod-dupla:3i6cflgn][/mod-dupla:3i6cflgn]
   
 2. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  596
  Пол:
  Женски
  Зарем има пета на некое друго место? :wasntme:
   
  На slatkichKa123, starbucks и agirl17 им се допаѓа ова.
 3. gochhe

  gochhe Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  8
  uuuupsssssssss!!!!!! :lol:
   
 4. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.022
  Има ваква тема
  • Нега на стапала

  telo/nega-na-stapala-t442/70.html
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.