1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пефкохори (Грциjа)

Дискусија во 'Канта' започната од ...Arthemisia..., 22 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ...Arthemisia...

  ...Arthemisia... Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  799
  Пол:
  Женски
  Годинава се решивме за Пефкохори, па од феминките што биле, би побарала да споделат искуства со плажите, лежалките, таверни, скапо, евтино, things to do in Pefkohori...... И тн... :)
   
 2. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  12.619
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.