1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Печатење прекривка...

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од marijak24, 20 јануари 2014.

 1. marijak24

  marijak24 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво дечки,
  сакам прекривка за кревет со Јувентус...па дали некој знае каде би можела да ми направат,односно да ми иштампаат?
  Поздрав
   
 2. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Нема потреба да штампаш можеш да си купиш готово разгледај низ продавниците во градот во кој живееш и ќе најдеш :))