1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пеѓи на лицето

Дискусија во 'Канта' започната од Ubavataa, 7 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ubavataa

  Ubavataa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  9
  Здр , може има ваква тема не проверив ако има слободно може да иде во канта :) .. Вака имам ја еден проблем , сакам да имам чисто лице ама неможам имам на лицето поточно на носот и под очите пеѓи имам и бенки ама малку се така да не се познаваат аи не ми ни пречат ,, секакви креми пробав за пеѓи не ми помогнаа знаете ли некој домашен рецепт или нешто слично ја имам еден домашен рецепт со лимон на многу мои другарки им помогна ама работата е што се исфлувам ако ставам лимон на пеѓите цела се правам со црвени пликови :( :( :(
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.