Пејачот Влатко Илиевски пронајден мртов во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 7 јули 2018.

 1. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.457
  Допаѓања:
  75.508
  Пол:
  Машки
 2. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  8.279
  На Rama, Dadusicka, simonna.a и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  6.959
  Допаѓања:
  80.156
  Жално за Влатко :(((
   
  На sj *O*, Rama, Harper и 9 други им се допаѓа ова.
 4. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.721
  Допаѓања:
  20.161
  Пол:
  Женски
  Сега и јас видов за Влатче, и не ми се веруваше. Жално многу, без разлика на пороците, млад ептен...
   
  На sj *O*, Rama, Harper и 9 други им се допаѓа ова.
 5. Feodora

  Feodora Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  3.964
  Не ми се верува за Влатко, жално многу. Како мала симпатија ми беше.
   
  На sj *O*, Rama, Dr.Zzz и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  380
  Пол:
  Машки
  Секогаш е жално кога млади луѓе (уметници) без оглед на се` трагично ќе го загубат животот... :(

  Почивај во мир Влатко.
   
  На MarijaEftimova5, Rama, marchi-cool и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.827
  Допаѓања:
  76.637
  Пол:
  Женски
  Што се случило, луѓе? Има некои официјални информации?
  Знам само дека имаше проблем со пороци, но сепак која и да е причината - премлад е за ваков крај. :(
  Многу жално, нека почива во мир.
   
  На Rama, Cinderfakinrella, Harper и 13 други им се допаѓа ова.
 8. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.934
  Допаѓања:
  13.976
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20180707-112012.png
  Screenshot_20180707-112154.png

  И јас се шокирав. Нека почива во мир :(
   
  На sj *O*, Rama, Nigredo Odor и 2 други им се допаѓа ова.
 9. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  1.675
  Допаѓања:
  8.351
  Пол:
  Женски
  А пред недела дена се мислел дали да оди пак на рехабилитација или не,жално прежално.Претпоставка дека е од предозирање.
   
  На sj *O*, Rama, Cinderfakinrella и 2 други им се допаѓа ова.
 10. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  3.745
  Допаѓања:
  31.284
  Пол:
  Женски
  Од што е починат??
   
  На A.27 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.905
  Izgleda droga jebiga...
   
 12. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.161
  Пол:
  Женски
  Толку многу се потресов :(

  Ми беше Влатче симпатија во средно.
   
  На sj *O*, Rama, kala21 и 6 други им се допаѓа ова.
 13. Babyby

  Babyby Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  2.525
  Пол:
  Женски
  Господее се потресов! Нека почива во мир ;(
   
  На Rama, Victorian, Martka и 4 други им се допаѓа ова.
 14. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.092
  Допаѓања:
  295.566
  Влатко Илиевски е најден починат во кола;(
  Имате слушнато нешто ?
  Од што?
  33 години:(
   
 15. MissDior

  MissDior Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2011
  Пораки:
  1.048
  Допаѓања:
  8.932
  Нека почива во мир Влатко, многу млад замина ;( го познавав и лично...
   
  На Rama и hermosa им се допаѓа ова.
 16. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.306
  Допаѓања:
  25.978
  Пол:
  Женски
  На CaraMia, Rama, girl-miri и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.635
  Допаѓања:
  153.733
  Влатче на сите ни беше симпатија изгледа.Многу жално. Многу.
  Ептен ме потресе веста.
   
  На CaraMia, Rama, girl-miri и 19 други им се допаѓа ова.
 18. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.635
  Допаѓања:
  153.733
  Најверојатно се предозирал.
   
 19. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.905
  Na teski li drogi bese?
   
 20. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.291
  Допаѓања:
  7.182
  Пол:
  Женски
  Штета,млад човек;(
  Лесна му земја
   
  На CaraMia, Rama, La.loca и 3 други им се допаѓа ова.