Пејачот Влатко Илиевски пронајден мртов во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 7 јули 2018.

 1. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  12.219
  Влатко и самиот не ја криел зависноста, они како паднати од небо, ко демек немаат поима што се случува... ма дај
  Психички бил топ, и нас ни изгедаше така на тв, ама вие како другари требало да знаете дали е стварно или не. Ако судиме по објавите на фб не е.
  Лоша, површна емисија (n)
   
  На PaLaVa, Nigredo Odor, eliesaab и 3 други им се допаѓа ова.
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  2.995
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.315
  Допаѓања:
  8.358
  Decki moze li da go postirate razgovorot sto go objavila Elena, jas nikade ne naletav na nego..
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.816
  Допаѓања:
  31.590
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20180712-205419.jpg
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.352
  Допаѓања:
  10.929
  Пол:
  Женски
  На PaLaVa, Harper, SexiLy и 15 други им се допаѓа ова.
 6. marchi-cool

  marchi-cool Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  4.739
  Допаѓања:
  9.269
  Пол:
  Женски
  изгледа нема одговор или одговорот е игнор на поштен начин. Тој и нудел дует јас така сваќам место веднаш да се фателе за работа таа дотичната разговорот го овјавува. Се е кажано еленче. Влатко го изгувивме ама и ти со ова изгуби многу.
   
  На smooch, PaLaVa, hermosa и 14 други им се допаѓа ова.
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.016
  Допаѓања:
  91.329
  Елена кога почина Тоше исто така извади смс пораки кои ги пишувале непосредно пред смртта.
  Сакам да кажам... оштетена и одвратна особа.
  Не знам кој нормален се однесува ко неа, да продава нечија интима како на панаѓур. И да остава простор сенекој да им ја дисецира душата на покојните.
  Она плачеше за приватност, а она нема почит ни за починат.
  Опајдурче евтино.
   
  На GirlLove, manja666, Thallia и 37 други им се допаѓа ова.
 8. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  6.250
  Пол:
  Женски
  IMG_20180714_195017.jpg IMG_20180714_195135.jpg
  IMG_20180714_195108.jpg
   
  На CaraMia, Rama, marchi-cool и 12 други им се допаѓа ова.
 9. monibejbi

  monibejbi Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  770
  Нека се пуштаат повеќе емисии со него, кај што гостувал, делата што ги оставил, песните, да направат темелна истрага и да се каже сепак што бил. Гледав интервју кај што гостувал пред неколку мес убаво збореше , искрено. НЕка почива во мир.
   
  На CaraMia, Rama, marchi-cool и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  6.250
  Пол:
  Женски
  IMG_20180714_195033.jpg IMG_20180714_195053.jpg IMG_20180714_180652.jpg :l:
   
  На smooch, CaraMia, kukla21 и 12 други им се допаѓа ова.
 11. stevemila

  stevemila Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  4.975
  Допаѓања:
  37.112
  Пол:
  Женски
  На CaraMia, Justicija, Rama и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Momichka

  Momichka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  1.885
  Допаѓања:
  6.250
  Пол:
  Женски
  Ги чував вестите и сликите од него. Ама не во посебна книга, туку во споменарот :inlove:
   
  На smooch, CaraMia, crimson и 8 други им се допаѓа ова.
 13. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.543
  Допаѓања:
  23.757
  Пол:
  Женски
  Ми оди на нерви што се трогнувате од тие што му коментирале за изглед и глас, а да отворам Македонски јавни фаци трипати полоши работи можам да најдам. Не, немате осет ни вие. Никој не мисли каков ефект ќе имаат неговите зборови на некој што чита. Жално е што треба да умрат јавните фаци за да добијат барем малку достоинство.
   
  На CaraMia, Indiegurl, honest girl и 7 други им се допаѓа ова.
 14. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  12.219
  Screenshot_20180720-181749.png Сепак не ја сокрија причината, иако беше јавна тајна... сепак можеше да остане дел од неговата интима, без да се фрли црна дамка врз него.
   
  На Skorpija25, galapce, CaraMia и 2 други им се допаѓа ова.
 15. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.815
  Допаѓања:
  2.995
 16. VDT2906

  VDT2906 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  1.100
  Допаѓања:
  4.531
  Пол:
  Женски
  Како и да е греота за млад живот. Ама па не е и тоа решение да беше така сите до сега при поголема потешкотија во животот ќе си пресудевме. Пишав еднаш на последните слики што ги имаше објавено мене ми изгледаше како да навестува на некој начин што ќе наптави.
   
  На cresa-jagoda, Rama и La.loca им се допаѓа ова.
 17. bella.s

  bella.s Популарен член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  2.066
  Допаѓања:
  10.657
  Пол:
  Женски
  Било намерно или не бил свесен дека може да дојде до смрт?
   
 18. VDT2906

  VDT2906 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  1.100
  Допаѓања:
  4.531
  Пол:
  Женски

  Мислам намерно не е дете па да не знае дека ако се напие повеке видови на апчиња, кокаин и алкохол ништо нема да му биде...
   
  На cresa-jagoda, didisi, Rama и 2 други им се допаѓа ова.
 19. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  7.767
  Пол:
  Женски
  Џабе везиме сега , како и зошто тој знае, а ние можеме само да предпоставуваме.
   
  На CaraMia, cresa-jagoda, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  3.758
  Допаѓања:
  25.880
  Пол:
  Женски
  Еве знаеме..се предозирал и??? Ќе го врати тоа? Не. Тешко на родителите сега..
   
  На ЕденЧлен, anaja1, Rama и 2 други им се допаѓа ова.