Пејачот Влатко Илиевски пронајден мртов во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 7 јули 2018.

 1. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.530
  Допаѓања:
  77.524
  Пол:
  Машки
  Сите имаме некој пороци во животот,кој храна,кој некој пијалок,кој дрога,сите еден ден од нешто ке умреме,ама штета млад,позитивен дечко.Тоа е животот,сеа те има,утре те нема.Почивај во мир Влатче,сигурно си на подобро место.....
   
  На CaraMia, sj *O*, Rama и 10 други им се допаѓа ова.
 2. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.265
  Допаѓања:
  297.750
  Шармантен дечко.
  На 1-ви април ја водеше Априлијада на плоштад:(
  Зениците-грамофонски плочи.
  За жал, догата данокот си го зема.
   
  На Читател, CaraMia, Rama и 12 други им се допаѓа ова.
 3. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.877
  Допаѓања:
  29.027
  Пол:
  Женски
  Мислам дека алкохол+ таблети.
  Како и да е жално многу!
  Го гледав неодамна во "Живот со стил" сменет беше премногу. Делуваше како разочаран, некако збореше и неповрзано.
  Нека почива во мир. :(
   
  На Rama, Dadusicka, Victorian и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.913
  Aman be, jas dodeka go pamtam od pred 5 godini bese normalen decko. Ne ni pomisluvav deka se drogira, ama dobro, zivotot se vrti za eden den, kamo li za 5 godini.
   
  На Читател, Rama, karak и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  4.389
  Влатче имал брат сестра? Жалам за родителите!!! Ни најголем непријател на светот ниту најлошиот човек да доживее таква несреќа...
  Влатче - жалам! :l: :f:
   
  На CaraMia, Rama, zalosna и 8 други им се допаѓа ова.
 6. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.290
  Допаѓања:
  86.875
  Негoвaтa пoследнa oбјaвa нa инстaгрaм кaжувa се, спoред мене и тoa декa не сaкaл дa се лечи, туку нaпрoтив им се рaдувa нa "шaрените пилули".
  Кoгa би биле свесни декa некoи нештa не вoдaт вo непoврaт би живееле пoинaку, би внимавале пoвеќе. А сите ние имaме тaкви "некoи нештa".
  Пoчивaј вo мир.
   
  На Espadrila, CaraMia, kikkki и 25 други им се допаѓа ова.
 7. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  3.478
  Допаѓања:
  171.777
  Пол:
  Женски
  Жално,уште пожално е ако е од порок кој сам си го наметнал.
  Нека почива во мир!
   
  На CaraMia, Dust, Rama и 8 други им се допаѓа ова.
 8. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  7.351
  Допаѓања:
  84.762
  Што пишал на инста?
   
 9. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  и јас нешо прочитав кај ката на инста
   
 10. Masnicka.5

  Masnicka.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  672
  Пол:
  Женски
  Peonajden e mrtov vo svojot avtomobil ama ne pisuva od sto kako....
   
 11. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.530
  Допаѓања:
  77.524
  Пол:
  Машки
  20180707_130329.png 20180707_125940.png
   
  На sj *O*, Rama, Purplelilac и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Mari-Ja

  Mari-Ja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2016
  Пораки:
  1.518
  Допаѓања:
  15.086
  Пол:
  Женски
  Omg ne mi se veruva i jas swga procitav isto kaj kata pod slikata sto ja objavila. Idam na fb negov, slika pilule za lilule pisal nad slikite u 16.40 u 23 mrtov.

  Mozno li e da se drogiral/piel? Ne znam nisto za negov zivot pa samo prasuvam...
   
 13. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  2.817
  Допаѓања:
  42.806
  Пол:
  Женски
  Многу ми падна жал за Влатко кога прочитав утрово. Не ми се веруваше. Толку млад..
  Нека почива во мир. :(
   
  На CaraMia, Rama, Victorian и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.972
  Допаѓања:
  77.227
  Пол:
  Женски
  Земаше дрога, да. Беше мислам еднаш на рехабилитација пред околу 5-6 години, мислев дека прекинал после тоа, ама најверојатно пак му се вратил на порокот.

  Кога ја прочитав веста, мислев дека се работи за инфаркт. Но што и да е во прашање, навистина е трагично за волку млад човек.
   
  На CaraMia, Purplelilac и sofijanoka им се допаѓа ова.
 15. Maeve

  Maeve Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  907
  Пол:
  Женски
  Шо се десило со Влатко Морал? Нека му е лесна црната земја ;(
   
 16. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.649
  Допаѓања:
  15.506
  Пол:
  Женски
  Нема официјални информации, моја претпоставка е дека Влатче се предозирал или нешто слично. Се лечеше едно време.
   
 17. Mari-Ja

  Mari-Ja Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2016
  Пораки:
  1.518
  Допаѓања:
  15.086
  Пол:
  Женски
  Zalno vo sekoj slucaj...
  Gledajki mu go profilot na fb dobivam vpecatok kako da bil sam postojano, bez nikoj.
  Taka da site ovie koi sega se javuvaat da izjavat socuvstvo, ne im veruvam mn mn... Tamara tijana... Edni te isti...
   
  На SnowWhite8, CaraMia, Rama и 9 други им се допаѓа ова.
 18. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.328
  Допаѓања:
  27.109
  Пол:
  Женски
  Владимир Блажев(Панчо,DJ Shorty од ДНК):
  почивај во Rock & Roll [​IMG]Vlatko
  #not_fair [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Читател, Rama, Justicija и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.213
  Допаѓања:
  56.799
  На последната слика што ја објавил и на онаа кај што спомува рехабилитација речиси и да нема зеници, стаклени очи.
  Очигледно никој не му обратил внимание, штом дошло до тоа на социјални мрежи да пишува за дали да иде на рехабилитиација или не...
  Зимава го видовме во едно маалско кафанче, со сите се изназборе, се изнафали за песни што снимал, пушташе снимки... Сум го гледала и претходно, се дружеше со луѓе што ги знам па идеше по градот.
  Мислам дека нема некоја на која не и бил симпатија...
   
  На Читател, CaraMia, Quuen и 20 други им се допаѓа ова.
 20. Milobebence

  Milobebence Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  56.542
  Пол:
  Женски
  Жално,нека почива во мир!
   
  На CaraMia, Rama, ЕденЧлен и 1 друга личност им се допаѓа ова.