1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пејачот Влатко Илиевски пронајден мртов во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 7 јули 2018.

 1. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.350
  Допаѓања:
  28.228
  Пол:
  Женски
  [​IMG]


  Tamara Brana Velkova
  13 mins ·
  Sino e neboto, sini se tvojte oci dve, Dozdovi, sozdadeni od solzi sini se....... i utrata i dzvezdite. Sino e se.

  Miss u V[​IMG]
   
 2. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  13.498
  Допаѓања:
  301.647
  Дечко и беше на Тамара едно време?...така мислам
   
  На didisi, cresa-jagoda и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 3. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.296
  Допаѓања:
  7.200
  Пол:
  Женски
  Неговата последна објава на фејс.била,Sharene Pilule za LiLuLe,пред 21h.
  Жално!
   
  На Rama и hermosa им се допаѓа ова.
 4. CurlyBlossomGirl

  CurlyBlossomGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2018
  Пораки:
  547
  Допаѓања:
  3.905
  Пол:
  Женски
  Да, биле заедно порано, но и по тоа, другарувале многу.
   
  На Читател, Rama, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.192
  Допаѓања:
  16.022
  Пол:
  Женски
  Од што починал Влатко ?
  Не можам да поверувам
   
 6. bella.s

  bella.s Популарен член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  2.132
  Допаѓања:
  10.905
  Пол:
  Женски
  Починал Влатко Илиевски? Во какви проблеми бил западнат? Претпоставувам дрога, како и да е вистинска штета, нека си почива во мир..
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mazikeen

  mazikeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.416
  Пол:
  Женски
  Не ми се веруваше дека е вистина, утрово кога прочитав. Жално, уште еден млад живот згаснат. Без разлика дали сам си го предизвикал тоа, или не, сепак е тажно млада душа кога ќе замине. Имам израснато со негови песни. Лесна му земја :(
   
  На CaraMia, Rama, CurlyBlossomGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 8. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.430
  Допаѓања:
  25.349
  Пол:
  Женски
  Фотографија објавена седум часа пред неговата смрт
  ilievski.jpg
   
 9. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.931
  Dajte link od socijalni mrezi kaj gledate sto spodeliuval
   
 10. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.296
  Допаѓања:
  7.200
  Пол:
  Женски
  Пиши Влатко Илиевски (латиница) и ќе видиш
   
 11. forumce

  forumce Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 февруари 2017
  Пораки:
  5.640
  Допаѓања:
  28.173
  Пол:
  Женски
  Божее :( Бог да го просте
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Antebellum

  Antebellum Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  4.390
  Овие фациве што ги оговараме у темана биле дно дна! Гледам жалат, прерано заминал вака така... Знам дека ја читате темава: СРАМ ДА ВИ Е! Умрел човек вие пукате од лицемерие! Сите сте знаеле дека има проблеми и сте се избегале од него како од чума и сега за пар лајкови колку да се најдете у муабет прекршувате збор два... Дечки, умрел човекот не мора да му правите повеќе лице...
   
  На SnowWhite8, mira.mira, Читател и 28 други им се допаѓа ова.
 13. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.931
  Poglednav na fb. Stvarno izgleda osameno...
   
  На Читател, fallenangel, Rama и 5 други им се допаѓа ова.
 14. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.568
  Допаѓања:
  108.011
  А бе дечки. Влатко Илиевски починал. Го нашле вчера во колата негова. Сега на тајм мк видов. Ептен се потресов. Млад дечко
   
  На Rama, Antebellum и CaraMia им се допаѓа ова.
 15. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  41.872
  Пол:
  Женски
  Долго време немав слушнато ништо за него и кога прочитав на фб дека починал се изненадив и не поверував, но кога прочитав и тука се уверив.
  Премногу млад живот згаснат.
  Нека почива во мир.
   
  На Rama, mazikeen и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 16. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  70.009
  Тоше е Тоше, но ми е криво што барем на една телевизија не му оддадоа почит од 1 час
  Зарем толку не се достојни пејачиве кај нас? Барем Влатче имаше квалитетни песни
  Жално е, млад човек :u:
   
  На marchi-cool, Читател, celineparis и 18 други им се допаѓа ова.
 17. monibejbi

  monibejbi Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  1.918
  Бога да го прости, рода ми е некоја подалечна, најверојатно предо3ираност, дрогата е лоша работа, нека почива во мир, а требало да го советуваат најблиските да одел на рехабилитација, носега веќе е касно. Нека почива во мир. Само требале и да го советуваат најблиските пријатели ако знаеле дека има проблем, да се лекува.
   
  Последна измена: 7 јули 2018
  На CaraMia, fallenangel, Rama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  9.421
  Пол:
  Машки
  Вчера имаше коментирано кај една моја другарка, и баш му ставив смајли на коментарот, пошто смешно беше. И сабајлево гледам и што да видам, смајлито го едитирав во :(
   
 19. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  9.927
  Допаѓања:
  156.489
  Не ве сфаќам, зошто лицемерни, од кај знаете дека го оставиле сам? Што се виновни тие за неговата зависност? Како заклучивте дека бил осамен?
   
  Последна измена: 7 јули 2018
  На Elen4e_sonce, aleksandra4444, marchi-cool и 31 други им се допаѓа ова.
 20. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.183
  Пол:
  Женски
  Ако некој сам не сака да си помогне, џабе.
  Не може да се суди одма дека бил оставен сам.
   
  На aleksandra4444, marchi-cool, Читател и 28 други им се допаѓа ова.