Пејачот Влатко Илиевски пронајден мртов во Скопје

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ЕденЧлен, 7 јули 2018.

 1. antonelala

  antonelala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  4.097
  ана стојановска, порано девојка што му беше
   
  На Cinderfakinrella и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  9.295
  Било како било, што требало, што можело сега е џабе.
  Нека му е лесна земја

  Мене лично не ми се допаѓаат тие објавувања на лични разговори со него, како Весна бејби и Елена што објавиле. Во ред, разбирам, другар, познаник, млад човек, нормално е да има тага кај секој кој на било каков начин го знаел. Ама иако беше јавна личност сепак почитувај го тој приватен разговор што го имал со тебе
   
  На crazylady, mira.mira, CaraMia и 23 други им се допаѓа ова.
 3. SeaMermaid

  SeaMermaid Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2015
  Пораки:
  949
  Допаѓања:
  13.058
  Пол:
  Женски
  Жално,нека почива во мир ;(
  Ми текна на една случка со него пред неколку години,навистина симпатичен беше.
   
  На CaraMia, Milobebence и Rama им се допаѓа ова.
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.911
  Koj objavuval licni poraki? Aman be od kaj idat informaciive do vas?
   
  На Cinderfakinrella, Troi, Tanjamm и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.241
  Пол:
  Машки
  И мене ми е глупо што објавуваат статуси и разговори.
  @Offspring Елена Ристеска објавила.
   
  На CaraMia, Rama, Tanjamm и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. carangigia

  carangigia Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2017
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  4.791
  Пол:
  Женски
  Сабајлево прочитав, но не можам да поверувам....
  Млад, убав, харизматичен дечко со специфичен глас. Се сеќавам порано кога водеше емисија за рок музика.
  Штета што прерано си замина, не сум запознаена со неговиот приватен живот, но по сликите ми остави впечаток на изгубена душа.
  Нека почива во мир. :l:

   
  На CaraMia, Rama, Cinderfakinrella и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.593
  Допаѓања:
  4.610
  Пол:
  Машки
  И после судбина било..... Како и да е, Бог нека му ги прости гревовите.
   
  На CaraMia, Rama, Cinderfakinrella и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Атриом

  Атриом Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2018
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  412
  Пол:
  Машки
  Тоа му беше пасија ;)
   
 9. antonelala

  antonelala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  4.097
  пред некое време имаше иначе објавено слика кај него на профил со опис нешто во стил should i go to rehab?
  не обрнав многу внимание на тоа мислејќи дека не е до толку сериозно, дека е шала....од секогаш ми мрчеше дека пушам и дека пијам, не ми личело....ах бре Влатче :(
   
  На CaraMia, Rama и Tanjamm им се допаѓа ова.
 10. Bella*

  Bella* Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2018
  Пораки:
  1.934
  Допаѓања:
  12.154
  Пол:
  Женски
  жално премногу,и жално што сам си пресудил...
   
  На CaraMia, Rama и Плавуша123 им се допаѓа ова.
 11. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  9.295
  Па се вртат низ фб слики, па од лајкувања и споделувања ми излегуваат....
  Весна бејби и Елена имаа направено принт скрин од приватен фб разговор со него, и сами имаат објавено. За тоа зборев дека ми е глупаво во вакви моменти
   
  На CaraMia, LollySky и Tanjamm им се допаѓа ова.
 12. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  4.072
  Допаѓања:
  15.677
  Пол:
  Женски
  Можеби н
  Пак таа весна а почина некој она одма да искористи и да привлече внимание
  Влатко беше кул личност се заебал , можеби си ги лечел раните со тоа губре , можеби решил самиот да стави точка "испил" поголема доза и тоа е тоа ...уште сум во шок
   
  На CaraMia, Rama, LollySky и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  6.465
  Допаѓања:
  44.683
  Пол:
  Женски
  Немој толко остро. Никој не може да ти помогне ако сам не сакаш. Низ што и да поминувал, каков живот да водел, не верувам дека седеле туку така. Тешко е живот и другарување со зависник било од дрога било од алкохол. Бог нека го прости и нека им даде сила на семејството и пријателите.
   
  На CaraMia, Milobebence, kukla21 и 6 други им се допаѓа ова.
 14. VDT2906

  VDT2906 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2017
  Пораки:
  2.286
  Допаѓања:
  9.758
  Пол:
  Женски
  Со последнава слика што ја има објавено на ФБ, изгледа како да соопштува на некој начин за смрта... Можеби е и самоубиство со преголема доза апчиња. Како и да е жално навистина.
   
  На CaraMia, Rama, hermosa и 2 други им се допаѓа ова.
 15. bebaa

  bebaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2011
  Пораки:
  2.493
  Допаѓања:
  4.303
  Пол:
  Женски
  Жално е што прерано замина да,но зошто ги обвинувате другите?Па човеков веке веке еднаш бил на рехаб. и повторно се вратил на дрогата.Што требало да направат луѓето да го врзат со синџири и да го лечат зорле?Возрасен човек 33 год. сам си е одговорен за постапките.Од кај знаете дека не се обидувале да го дружат блиските.Можеби сам ги одбегнувал оти знаел што ке му му зборуваат.
   
  На alana, CaraMia, Milobebence и 7 други им се допаѓа ова.
 16. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.932
  Допаѓања:
  35.634
  Zosto taka ti lici?
  Inaku na likot apla mu se poznava.
  Neka mu e leesna zemjata..
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 17. honest girl

  honest girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  1.657
  Пол:
  Женски
  Abe kako zborite vaka, toa (vozrasni) lugje cigari ne mozat da ostavat ne pa droga, bas u tie momenti treba bezrezervna poddrska u tie momenti na kriza a on ako bil sam mnogu poverojatno e da posegne pak koga nema nikoj porkaj nego...
  Ocigledno nemal bliski prijateli vo najlosite momenti...:(
   
  На newme, La diabla, didisi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.393
  Допаѓања:
  9.329
  Пол:
  Машки
  А што сите дрога па дрога... потврдено ли е дека од предозирање починал? Ако не, не шпекулирајте.
   
  На Elen4e_sonce, Ava.84, didisi и 7 други им се допаѓа ова.
 19. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.379
  Пол:
  Женски
  Па и да Е дрога мислиш ќе кажат... чисто сумњам.
   
  На didisi, Rama, Vitaly и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.932
  Допаѓања:
  35.634
  Poznative po fb indirektno iniciraat na samoubistvo.
   
  Последна измена: 7 јули 2018
  На Rama, hermosa и EvAngelos им се допаѓа ова.