1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пилатес за трудници

Дискусија во 'Фитнес' започната од Кристина И, 28 јули 2015.

 1. Кристина И

  Кристина И Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите.

  Дали има заинтересирани трудници за пилатес во Синерџи, Аеродром?
  Јас прашав и затоа што моментално нема други заинтересирани, немале група. Но може да се формира група ако има интерес.
   
 2. Viki Kiki Riki

  Viki Kiki Riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво Кристина И,
  Дали најде заинтересирани за пилатес или пак можеби веќе вежбаш некаде?
   
 3. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  2.199
  Пол:
  Женски
  Здраво женски. Дали знаете каде има пилатес за трудници во околина на Карпош?