Пилатес за трудници

Дискусија во 'Фитнес' започната од Кристина И, 28 јули 2015.

 1. Кристина И

  Кристина И Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите.

  Дали има заинтересирани трудници за пилатес во Синерџи, Аеродром?
  Јас прашав и затоа што моментално нема други заинтересирани, немале група. Но може да се формира група ако има интерес.
   
 2. Viki Kiki Riki

  Viki Kiki Riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво Кристина И,
  Дали најде заинтересирани за пилатес или пак можеби веќе вежбаш некаде?
   
 3. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  2.134
  Пол:
  Женски
  Здраво женски. Дали знаете каде има пилатес за трудници во околина на Карпош?