1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пилули за контрацепција

Дискусија во 'Канта' започната од tinkerbelll, 6 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
  Ова ми беше најсоодветно место да ја ставам темава,колку што видов јас нема ваква тема.Имам дечко подолго време и разговаравме на оваа тема.Јас се мислам дали да почнам да пијам вакви таблети или не малку и ми е страв зашто сум чула секакви муабети за апчињава.Нормално прво ке разговарам со мојот гениколог пред да земам нешто вакво.Ме интересира дали имате искуство со ова,дали ги имате земано овие таблети и дали има некаква опасност од нив.Позз :)
   
 2. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.