1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пирсинг

Дискусија во 'Канта' започната од Black.Beauty, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  213
  Дали сте ЗА или Против пирсингот и зошто!? Дали би ставиле на себе пирс? Би се пирсале ли (ако веке не сте го направиле тоа)?

  Јас кога имав бубачки во главата во средно, сакав да се испирсам на веѓа, јазик и под устата, ама ништо од тоа не испадна хехе.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:353ojp8r][/mod-dupla:353ojp8r]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.