1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пирс..

Дискусија во 'Канта' започната од girl12, 23 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Епа вака девојки ја отворив оваа тема затоа што сакам да си ставам пирс. Но не знам дали ке ме боли или не .
  Исто така слушам и дека се факало разни инфекции од тоа исто така и рак ..

  Што мислите вие .. дали е можно да ми се случи нешто лошо ако ставам ? :rofl:
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  па веќе има ваква тема
  telo/pirs-t948/
  побарај таму одговор на твоето прашање
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.